بهترین متخصص ایمپلنت اصفهان

8 دیدگاه
ایمپلنت
متخصص ایمپلنت

دکتر محمد عاطفت متخصص ایمپلنت در اصفهان است که قادر به انجام تمامی روش های اصلاح طرح لبخند از جمله کاشت ایمپلنت می باشد . امروزه خوشبختانه تعداد محدودی از دندانپزشکان غیر متخصص در زمینه کاشت ایمپلنت کار می کنند که معمولا افرادی که به دنبال ایمپلنت ارزان قیمت هستند به این افراد مراجعه می کنند .

هیچ گاه فریب تبلیغات قیمت ارزان را نخورید و برای کاشت ایمپلنت حتما به یک متخصص ایمپلنت خوب مراجعه کنید زیرا افرادی که وعده ایمپلنت ارزان می دهندمعمولا از جنس های تقلبی استفاده می کنند . عدم مراجعه به متخصص ایمپلنت خوب می تواند صدمات جبران ناپذیری را به دندان های فرد وارد کند که هزینه آن بالاتر از خرج بهترین برندایمپلنت است .

به طور مثال زمانی که ایمپلنت دندان برای جانشینی دندان های از دست رفته فک پایین استفاده می شود، غیر متخصص ها به دلیل پایین بودن دانش قبلی و نداشتن تجربه شاید هنگام سوراخ کردن استخوان به رگ های عصبی که از فک رد می شوند آسیب برسانند. در صورت افتادن چنین اتفاق هایی بیمار به مشکلاتی چون نداشتن درد و یا بی حسی دچار می شود.

علاوه برآن اگر فرد مهارت کافی برای سوراخ کردن فک بالا نداشته باشد ممکن است سوراخ وارد حفره های بینی او شده و موجب عفونت شود . برای جلوگیری از رخ دادن این اتفاق متخصص ایمپلنت قبل از کاشت ایمپلنت عکس رادیولوژی می گیرد تا بتواند محل دقیق سینوس یا عصب را پیدا کند و بیمار دچار مشکلات جدی نشود .

بهترین متخصص ایمپلنت کسی است که کاملا به جراحی و پروتز آشنا باشد و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد تا اگر در مواقعی که شرایط خوب پیش نرفت بتواند از عهده درمان بربیاید.

بهترین متخصص ایمپلنت دندانی یا ایمپلنتولوژیست برای درمان ایمپلنت باید دانش عملی کافی در این زمینه داشته باشد و برای تبحر در جراحی تمرین زیاد کرده باشد . در غیر این صورت به هیچ عنوان نمی تواند از عهده جراحی ایمپلنت بر بیاید. بهترین متخصص ایمپلنت علاوه بر موارد فوق باید دید فنی برای تجویز پروتز برای بیماران داشته باشد.

بهترین متخصص ایمپلنت در اصفهان کیست؟ برای تشخیص بهترین متخصص ایمپلنت در اصفهان باید بدانید واقعیت این است که اصلا تخصصی به این عنوان وجود ندارد. به عبارت دیگر “متخصص ایمپلنت” یک عنوان صرفا تبلیغاتی ست که بسیاری از دندانپزشکان عمومی به خودشان داده اند !!درمان ایمپلنت دندان یکی از تخصص‌های دندانپزشک زیبایی است .

بیشتر بدانید:  مراحل کاشت ایمپلنت دندان

بسیاری از اصول و تکنیک های جراحی ایمپلنت از روش های جراحی لثه منشا گرفته اند.در کنار آن جراح باید با مراحل کاشت ایمپلنت نیز آشنایی کامل داشته باشد.

در انتخاب متخصص ایمپلنت باید دقت زیادی داشته باشید زیرا موفقیت آمیز بودن ایمپلنت تا حد زیادی به متخصص آن بستگی دارد . اگر ساکن اصفهان هستید و مدتی است به دنبال متخصص ایمپلنت می گردید باید بگویم دکتر محمد عاطفت یکی از متخصصین باتجربه ایمپلنت در اصفهان است که قادر است زیبایی لبخند شما را با ایمپلنت بهبود بخشد . ایمپلنت در جایگزین کردن دندان از دست رفته و زیبا کردن لبخند می تواند نقش زیادی ایفا کند .

بسیاری از افراد تصور می کنند هر شخصی که دندانپزشک باشد قادر است ایمپلنت نیز انجام دهد در صورتی که این طور نیست و یک متخصص ایمپلنت باید علاوه بر دوره دندانپزشکی عمومی شرایطی که در ادامه بیان می کنیم را نیز داشته باشد .

برای اینکه بدانیم متخصص ایمپلنت کیست باید با توانایی ها و ویژگی های آن ها آشنا شویم. که این ویژگی ها می تواند از مجهز بودن کلینیک شروع شود و به شرایط پرداختی خاص ختم شود. در این مقاله شما را با ویژگی های یک متخصص ایمپلنت بیشتر آشنا می کنیم.

ویدیو دکتر محمد عاطفت متخصص ایمپلنت

در فیلم زیر می توانید نمونه ایمپلنت دندان فک های بالا ، که توسط دکتر محمد عاطفت متخصص ایمپلنت انجام شده است  را تماشا کنید .

تمام دندان پزشکانی که دوره های پزشکی را طی کرده اند قادر به انجام ایمپلنت دندان می باشند. اما متخصص ایمپلنت به کسی گفته می شود که علاوه بر تحصیلات عمومی دندانپزشکی تحصیلات تخصصی در زمینه مهارت های جراحی پزشکی مخصوصا ایمپلنت دندان را نیز گذرانده باشد. پشت سر گذاشتن دوره های تخصصی ایمپلنت دندان به معنای کسب مهارت بالا در زمینه کاشت دندان می باشد.

متخصص ایمپلنت

ویژگی های دکتر محمد عاطفت از بهترین متخصص ایمپلنت اصفهان

بورد تخصصی

دوره های تخصصی دندانپزشکی نیازمند رعایت استاندارد های بالا و آموزش و همچنین عملکرد در سطح بالایی دارد. پشت سر گذاشتن دوره ایمپلنت به معنی کسب مهارت و دانش عالی در زمینه کاشت ایمپلنت دندان می باشد.

بنابراین متخصص ایمپلنت دندان ، دندانپزشکی است که علاوه بر سپری نمودن دوره ۶ ساله دندانپزشکی عمومی دوره ۳-۴ ساله تخصصی را گذرانده است و در این دوره دانشگاهی ، کلی بیماران سخت درمان ایمپلنت دندان و پروتزی را درمان کرده است و در رشته ایمپلنت دندان به تجربه و تبحر کافی دست یافته است.

بیشتر بدانید:  ماندگاری ایمپلنت دندان

آزمون بورد : امتحانی است که بصورت نظری و عملی از متخصصین فارغ التحصیل شده گرفته می شود و کسانی که موفق به قبولی در این آزمون میشوند دارای بورد تخصصی در رشته ایمپلنت دندان می باشند. بهتر است کاشت ایمپلنت دندان و پروتز ایمپلنت دندان توسط متخصص ایمپلنت دندان و پروتز دندانی و دارای بورد تخصصی انجام شود.

داشتن تعهد کاری و اخلاقی حرفه ای و همچنین دانش و تخصص کافی در زمینه ایمپلنت، داشتن تجهیزات مدرن و به روز از مهم ترین ویژگی های یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی می باشد که او را از سایر دندانزشکان متمایز خواهد ساخت.

اکثر بیماران از دندانپزشکی ترس دارند و این ترس در تمام سنین ممکن است وجود داشته باشد. بیمار چه مرد و چه زن باشد، سن او کم ویا زیاد باشد  اندکی از محیط دندانپزشکی می ترسد و از مراجعه به دندانپزشکی واهمه دارد. خصوصا اینکه خاطره ای ناخوشایند از دندانپزشک یا محیط دندانپزشکی داشته باشند.

همین ترس موجب می شود تا آن ها به طورمرتب و دوره ای به کیلینیک دندانپزشکی مراجعه نکنند اگر بیمار از محیط دندانپزشکی خوشش بیاید و در این محیط احساس آرامش داشته باشد و دندانپزشک با تجربه ای درمان های دندانپزشکی را انجام دهد و استرس به بیمار وارد نشود، بیمار تمایل پیدا می کند که در چنین محیطی درمان های خودش را انجام دهد.

انجام خدمات دندانپزشکی توسط متخصص ایمپلنت می بایست با کیفیت عالی و تجهیزات به روز و برخورد مناسب دندانپزشک انجام شود تا تجربه ای بسیار خوب در ذهن بیمار نقش ببندد و آنها برای مراجعات مجدد و نیز معرفی آن تیم حرفه ای و مجرب به دوستان و آشنایان خود تمایل زیادی داشته باشند.

انجام معاینات کامل توسط متخصص ایمپلنت قبل از اقدام برای رفع مشکل بیمار

بعضی از دندانپزشکان تنها محل کاشت ایمپلنت دندان را بررسی می‌کنند و میزان موفقیت احتمالی ایمپلنت دندان را ارزیابی مینمایند اما به وضعیت سلامت عمومی بیمار، سلامت دهان و دندان و وضعیت دندان‌های دیگر توجهی نمی‌کنند. پیش از انتخاب دندانپزشک باید مطمئن شوید او تمام معاینات اولیه دندان را انجام داده و موارد زیر را در نظر می‌گیرد:

 • تهیه رادیوگرافی ها و فتو گرافی های مناسب از بیماران برای درمان ایمپلنت دندان
 • معاینه کلی سلامت لثه و استخوانهای فک
 • غربالگری سرطان دهان
 • ارزیابی کامل بایت از جمله الگوی لق شدن دندان‌ها، ساییدگی آنها و عملکرد کلی بایت
 • عملکرد مفصل گیجگاهی فکی
 • مناسب بودن استخوان از نظر اندازه و شکل و تراکم و مناسب بودن بافت لثه در ناحیه کاشت ایمپلنت دندان
بیشتر بدانید:  روش های کاشت دندان بدون ایمپلنت
متخصص ایمپلنت
تکنولوژی های برتر در دسترس متخصص ایمپلنت

دارا بودن تکنولوژی های جدید و پیشرفته نه تنها امکان تشخیص دقیق و سریع را برای متخصصین فراهم می کند بلکه درمان را برای بیمار بسیار راحت تر خواهد کرد و نتایج موثر تر و قابل پیش بینی تری را رقم خواهد زد. برخی از جدیدترین تکنولوژی‌های مورد استفاده در دندانپزشکی که کارایی درمان و تا حد چشمگیری بهتر می‌کند عبارتند از:

عکس پرتوی ایکس دیجیتالی – عکس  پرتوی ایکس دیجیتالی جراحی ایمپلنت دندان را سریعتر، مطمئن‌تر و قابل پیش بینی تر می‌کند. تنها ۴ ثانیه طول میکشد تا تصاویر دیده شوند.

simplant و Software Implant Logic CatScan – این تکنولوژیها امکان ایجاد تصاویر سه بعدی از استخوان فک را فراهم می کند تا برنامه‌ ریزی درستی برای درمان در نظر گرفته شده و کاشت ایمپلنت دندان موفقیت ‌آمیز باشد. با کمک این تکنولوژی ها می‌توان پیش از انجام جراحی واقعی، جراحی ایمپلنت را در کامپیوتر مشاهده کرد.

Platelet Rich Plasma – روشی که در آن از پلاکت‌های خون خود بیمار برای بهتر شدن و سرعت بخیدن به فرایند التیام درمان ایمپلنت پس از جراحی  استفاده میشود.

فاکتورهای رشد – از فاکتورهای رشد برای تقویت و افزایش سرعت و کیفیت فرآیند التیام بهره گرفته می‌شود.

برخی ویژگی های تیم تخصصی ایمپلنت خوب

 • توجه کافی به بیمار
 • آموزش بهداشت دهان و دندان به بیمار برای جلوگیری از مشکلات احتمالی
 • رعایت بهداشت و استریل بودن وسایل مطب
 • لزوم توجه به وقت بیمار
 • داشتن تخصص و مهارت های لازم برای رفع مشکلات بیمار
 • احترام به همه بیماران
 • استفاده از پرسنل حرفه ای و با اخلاق
 • استفاده از به روز ترین تجهیزات و وسایل مدرن

راه های پیدا کردن متخصص ایمپلنت خوب

از راه های زیر می توانید یک متخصص ایمپلنت خوب را پیدا کنید :

 • مشورت کردن
 • مشاهده گالری تصاویر (تصاویر قبل و بعد بیماران )
 • خواندن نظرات مراجعه کنندگان
 • مشاهده فیلم رضایت بیماران در صورت موجود بودن
 • جست و حو در اینترنت
 • تماس با مرکز تخصصی مورد نظر

پیش از این که در مورد دندانپزشک و متخصص ایمپلنت دندان تصمیم بگیرید خوش‌نامی و اعتبار او را بررسی کنید.بهترین راه برای بررسی خوش نامی یا معروف بودن یک متخصص سرچ در گوگل است . علاوه بر آن می توانید از مراجعه کنندگان آن دکتر پرس و جو کنید .

نوشتهٔ پیشین
تفاوت لومینیرز با سایر روکش ها
نوشتهٔ بعدی
ایمپلنت فوری یایک روزه چیست ؟

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • فریبرز صادقی
  1398-12-20 10:36 ق.ظ

  سلام بهترین مارک ایمپلنت دندان که توصیه می کنید کدام است ؟

  پاسخ
  • دکتر محمد عاطفت
   1398-12-21 10:41 ق.ظ

   بهتر است قبل از توجه به مارک و برند ایمپلنت ، حاذق بودن متخصص ایمپلنت در اولویت قرار گیرد زیرا ظرافت در کار جراحی ایمپلنت خیلی مهم است.اگر جراحی ایمپلنت و قالب‌گیری روکش آن توسط متخصص ایمپلنت انجام گیرد و تجربه این پزشک بخصوص در بخش جراحی بالا باشد ،کافی است که به او اعتماد کنید. حال برند ایمپلنت اولویت دوم می‌باشد که از دیدگاه مردم برمبنای کشور سازنده طبقه‌بندی می‌شوند ولی از دیدگاه پزشکان بر مبنای تکنولوژی ساخت سطح ایمپلنت و شکل ایمپلنت و اورجینال بودن آن تقسیم‌بندی می‌شوند. چنان چه شما متخصص ایمپلنت ماهری را انتخاب کنید قطعا از برندهای ایمپلنت با کیفیت استفاده خواهد کرد .

   پاسخ
 • مهریار
  1399-08-18 4:31 ق.ظ

  سلام من چهل سالمه و دندان های ردیف بالام همگی رو ازدست دادم خواستم ببینم شما به عنوان متخصص ایمپلنت چه راهی رو پیشنهاد می دید ؟ آیا دندون مصنوعی بزارم بهتره یا ردیف بالا رو ایمپلنت کنم ؟

  پاسخ
  • دکتر محمد عاطفت
   1399-08-19 11:26 ق.ظ

   سلام دوست عزیز
   بهترین راه این است که با ۶ تا ۸ ایمپلنت کل اون دندان ها را به صورت ثابت جایگزین کنید .

   پاسخ
 • سلام
  آقای دکتر من شهرکرد هستم آیا میتونید یک متخصص ایمپلنت خوب و حرفه ای مثل خودتون بهم در شهرکرد آدرس بدید
  اگر روزهای جمعه هم مطب باشید میتونم اصفهان برسم خدمتاما داخل سایت روز و ساعت های کاریتون را ندیدم

  پاسخ
  • دکتر محمد عاطفت
   1399-10-29 4:44 ق.ظ

   سلام نه متاسفانه ما تایم کاری مون شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه صبح ها هست

   پاسخ
  • لیلا محمدی
   1399-11-12 10:39 ق.ظ

   سلام. اوایل ۹۴ ایمپلنت گذاشتم، ۷ پایین چپ، یکسال پیش ایمپلنتم شل شد و یک گرافی گرفتند و معلوم شد یکی از پره ها شکسته. به دکتر مراجعه کردم و موقتا اونو سفت کردند و متاسفانه چند روز پیش با پیچ دراومد. اون پیچ داخلی داره اذیتم میکنه، گاهی درد داره، ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید من چکار باید انجام بدم. تشکر

   پاسخ
   • دکتر محمد عاطفت
    1399-11-15 9:28 ق.ظ

    سلام دوست عزیز شما باید تشریف بیارید ایمپلنت خارج شود و ایمپلنت جدید گذاشته شود.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات جدید

مقالات با بیشترین نظرات

فهرست
Call Now Buttonتماس برای دریافت اطلاعات