ایمپلنت کره ای

4 دیدگاه
ایمپلنت
ایمپلنت کره ای

هم اکنون بیش از ۶۰۰ کمپانی سازنده ایمپلنت دندان وجود دارد که اکثر این کمپانی ها مدل های مختلفی از ایمپلنت را تولید می کنند. حال با چنین تنوعی که بازار تولید ایمپلنت دندان دارد، چگونه میتوان بهترین ایمپلنت دندان را شناخت.؟

اخیرا در عرصه پزشکی و ایمپلنت دندان برند های مختلفی به کشور ما راه پیدا کردند که این برند ها توسط متخصصان دندانپزشکی و یا تاجران دندانپزشکی وارد ایران شده اند. در بررسی ایمپلنت کشور سازنده قیمت فیکسچر و برند عوامل مهمی می باشند.

با توجه به اینکه ایمپلنت های دندان محصولاتی برای کاشت در بدن انسان هستند، برای انتخاب آن ها می بایست دقت به خرج داد و با آگاهی قبلی درمان آن را شروع کرد.

ایمپلنت کره ای در سال های اخیر اکثر بازار ایران را در دست گرفته اند. ایمپلنت کره ای با توجه به قیمت مناسب و قطعات در دسترس ، مورد استفاده اکثر دندانپزشکان و متخصصان دندانپزشکی می باشد. البته به این نکته توجه داشته باشید که برند ایمپلنت های کره ای مانند سایر محصولات کشور ها جنس خوب و یا جنس نامناسب دارند.

ایمپلنت کره ایمعرفی ایمپلنت های کره ای

ایمپلنت های کره ای در سال های اخیر توانسته اند بازار ایران را در دست بگیرند. ایمپلنت کره ای با توجه به مناسب بودن قیمت ایمپلنت و همچنین قطعات در دسترس، مورد استقبال جراحان ودندانپزشکان قرار گرفته است.

بهتر است بدانید که برند ایمپلنت های کره ای مانند سایر محصولات کشور ها  جنس خوب و جنس نامناسب دارند که با شناخت درست میتوانید برند قابل قبول و مناسب این محصول را بشناسید

انواع ایمپلنت کره ایبرند Osstem

یکی از برند های ایمپلنت کره ای برند اوستم می باشد که این برند لقب الین ایمپلنت دندانی را در کشور کره به خود اختصاص داده است. قابل ذکر است که این ایمپلنت تنها برند کره ای می باشد که توسط انجمن غذا و داروی آمریکا تایید شده است و قابلیت رقابت با برند های مطرح اروپا دارد.این شرکت در سال ۱۹۹۵ در کره جنوبی تأسیس شد و در حال حاضر جزء ۱۰ ایمپلنت برتر جهان است که دارای تنوع سطح بالایی می باشد .

بیشتر بدانید:  ماندگاری ایمپلنت دندان

برند Dentium

این برند در کشور ما با نام ایمپلنتیوم شناخته می شود و یکی از پر فروش ترین برند های ایمپلنت کره ای در ایران می باشد. یکی از دلایل محبوبیت این برند سادگی جراحی و قیمت ایمپلنت مناسب می باشد. در رده بندی برند ایمپلنت های کره رتبه دو را دارد.

برند Megagen

این برند یکی از بهترین ایمپلنت های کره محسوب می شود. محبوبیت این برند پس از خرید توسط شرکت اشترومن بیشتر شد و در حال حاضر جز کشور کره در اروپا نیز در حال تولید می باشد. یکی از مراکز تولید آن در اروپا کشور لیتوانی است در دو نوع انی وان و انی ریج تولید می شود.

برند DIO

برند دی او نیز یکی از برند های معروف کشور کره می باشد که مالکیت آن را شرکت معروف دنس پلی امریکا که برند های زایو استر و انکیلوز در دست گرفته اند.این برند زیر مجموعه شرکت DSI می باشد . بعد از ایمپلنت OSSTEM برند DIO  یکی از گران ترین برند های ایمپلنت ساخت کره در ایران است .

برند Neo Biotech

در ایران با نان سی ام سی نیز شناخته شده است. به دلیل قیمت مناسب توانسته است پزشکان زیادی را برای بکارگیری این نوع ایمپلنت ترغیب کند.

برند Dentis

برند دنتیس از برند های رده متوسط محسوب می شود که ایجاد مشکلات در قسمت جراحی در آن دیده شده است. جدیدا سطح این ایمپلنت دندانی به اس ال ای ارتقا پیدا کرده است و تنوع سایزش بیشتر شده است .

ایمپلنت یوفیت

این نوع ایمپلنت نیز یکی از ایمپلنت های رده متوسط کره محسوب می شود. یک ویژگی در ایمپلنت یوفیت خصوصیت Sylbutment  آن است. در اباتمنت های قدیمی تماس فیکسچر و اباتمنت به واسطه خلل و فرج های موجود در سطح بوده که رفته رفته به علت فشارهای وارده در طی جویدن باعث افزایش فاصله و گپ میان آنها شده است .در اباتمنت های جدید یوفیت با نام Sylbutment تماس میان فیکسچر و اباتمنت بواسطه دو سطح صاف و شیارها است، این شیارها باعث عملکرد آن به صورت یک بدنه الاستیک و توزیع فشارهای وارده به در طی جویدن می شود.

بیشتر بدانید:  ایمپلنت دیجیتال چیست و چه کاربردی دارد ؟

ایمپلنت کره ای بهتر است یا آلمانی

اکثر افراد برای انتخاب بهترین مارک ایمپلنت دچار تردید می شوند و نمی دانند از ایمپلنت آلمانی  استفاده کنند بهتراست یا ایمپلنت کره ای ؟هنگام خرید ایمپلنت قطعا با دسته ها و مدل های مختلفی روبرو می شوید اما نگران نباشید زیرا با کمی تحقیق می توانید برند ایمپلنت مناسب خود را پیدا کنید . برخی افراد تصور می کنند ایمپلنت های اروپایی مانند ایمپلنت آلمانی همیشه از ایمپلنت های آسیایی بهترند در صورتی که این یک باور غلط است زیرا امروزه برخی مارک های ایمپلنت کره ای توانسته اند از ایمپلنت آلمانی بهتر عمل کنند .

برای انتخاب ایمپلنت نباید تنها به کشور سازنده آن توجه کرد بلکه باید دقت داشت که آن برند ایمپلنت دارای استاندارد جهانی باشد و مجوز سلامت بهداشت داشته باشد . بنابراین با توجه به توضیحات گفته شده نمی توان به طور قطعیت نظر داد که ایمپلنت آلمانی بهتر است یا کره ای ؟اگر متخصص ایمپلنت باتجربه ای را انتخاب کنید قطعا بهترین مارک را انتخاب خواهد کرد و فرایند کاشت ایمپلنت شما موفقیت آمیز خواهد بود.

قیمت ایمپلنت کره ای

شاید یکی از سوالاتی که برای شما به وجود بیاید این است که قیمت ایمپلنت کره ای و هزینه های درمانی مربوط به آن چگونه محاسبه می شود ؟ هزینه ها و قیمت ایمپلنت کره ای در حالت کلی شامل چه مواردی می شود ؟ آیا شما هم سوالاتی در خصوص هزینه ها و نحوه محاسبه هزینه ها و قیمت ایمپلنت دارید ؟ آیا می دانید که چه برندی با چه قیمتی برای شما مناسب تر است ؟ آیا میدانید که چه عواملی بروی قیمت ایمپلنت تاثیر گذار هستند ؟ ما در مقاله با عنوان قیمت ایمپلنت کره ای  به تمامی سوالات شما پاسخ خواهیم داد .

بیشتر بدانید:  بهترین زمان برای کاشت ایمپلنت پس از کشیدن دندان چه زمانی است؟

قیمت ایمپلنت کره ای

در ابتدا باید بگوییم بعد از این كه شما توسط متخصص ایمپلنت  معاینه شدید و قبل از اینكه هرگونه تصمیمی در ارتباط با درمان ایمپلنت بگیرید، باید هزینه های درمانی را مد نظر قرار دهید. درمان ایمپلنت درست مانند هر درمان وقت گیر و پیچیده پزشكی یا دندانپزشكی ، نسبتاً گران است. شما باید از همه هزینه های لازم مطلع باشید.

اگر قرار است توسط یك تیم دندانپزشكی درمان شوید  و هزینه ای را با عنوان قیمت ایمپلنت پرداخت نمایید باید مبلغ دریافتی تك تك آنها را بدانید. مثلاً اگر یك جراح پریودونتیست ایمپلنت را درون فك شما قرار می دهد و سپس یك پروستودنتیست یا دندانپزشك خانوادگی خودتان برای آن تاج (پروتز) برای جایگزین كردن دندان از دست رفته می سازد، باید از هر دو نفر مقدار هزینه درمانی را جویا باشید.

اگر بیمه دندانی دارید، شما یا دندانپزشكتان پیش از شروع درمان با شركت بیمه تماس بگیرید تا بدانید چه درمان هایی و با چه هزینه هایی را پوشش می دهد. شركت های بیمه در مورد درمانهای تحت پوشش خود متفاوتند. اینكه شما پیش از اینكه دست به هرگونه درمانی بزنید بدانید كه چه مقدار از هزینه ها و قیمت ایمپلنت را بیمه تقبل می كند و چه مقدار را خودتان باید بپردازید، مهم است.

نوشتهٔ پیشین
ایمپلنت لیزری چیست و چه مزیت هایی دارد ؟
نوشتهٔ بعدی
ایمپلنت دیجیتال چیست و چه کاربردی دارد ؟

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • منا احمدی
  1398-12-01 8:19 ق.ظ

  ایمپلنت کره ای بهتره یا سوئیسی ؟ هرفرد یک چیزی می گه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • دکتر محمد عاطفت
   1398-12-02 10:34 ق.ظ

   سلام هر دو از ایمپلنت های رایج و با کیفیت در ایران هستند و بستگی به برند ایمپلنتی که از بین آن ها انتخاب می کنید دارد . در کل اگر کاشت ایمپلنت خود رابه یک متخصص ایمپلنت خوب بسپارید قطعا از برند ایمپلنت خوب استفاده خواهد کرد و کاشت ایمپلنت شما موفقیت آمیز خواهد بود .

   پاسخ
  • سلام من کار ایمپلنت انجام دادم . بارها مبلغ رو پرسیدم و به من گفتن ایمپلنت کره ایی ۴۵۰۰.
   بعد از جراحی. بمن گفتن استخوان سازی ۱ میلیون هزینه برد . و زمان بخیه کشیدن که رفتم گفتن ۳ میلیون هزینه روکش میشه .
   به اسم رفتم ۴۵۰۰ ۸۵۰۰ شد هزینه یک دندان .

   پاسخ
   • دکتر محمد عاطفت
    1399-05-29 9:43 ق.ظ

    سلام دوست عزیز برای این که دیگر از این قبیل مشکلات رخ ندهد می توانید با مطب دکتر عاطفت تماس گرفته و قیمت دقیق کاشت ایمپلنت از جمله ایمپلنت کره ای را بپرسید . ایشان حتما قیمت تمام شده کاشت ایمپلنت را قبل از آغاز فرایند درمان به شما خواهند گفت .

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مقالات جدید

مقالات با بیشترین نظرات

فهرست
Call Now Buttonتماس برای دریافت اطلاعات