ایمپلنت دندان بدون جراحی

ایمپلنت دندان بدون جراحی

ایمپلنت دندان بدون جراحی شما می توانید دندان های مصنوعی و دندان های جلو لق شده را ثابت و محکم کنید و یا از شر دندان های مصنوعی و مشکلات آن خلاص شوید. همچنین این روش جایگزینی خوب برای دندان های کشیده شده است.

مزایایی که برای ایمپلنت دندان بدون جراحی مطرح شده است باعث شده است تا افراد زیادی به این روش گرایش پیدا کنند . از جمله موارد استفاده از این روش جایگزین کردن یک دندان با چند دندان، دندان لق شده جلو با روش دندان مصنوعی، بریج بین دندان ها و محکم کردن دندان ها اشاره کرد.

ایمپلنت دندان بدون جراحی یکی از روش هایی است که لثه برش زده نمی شود و بخیه هم صورت نخواهد گرفت. این عمل در صورتی قابل انجام می باشد که به اندازه کافی استخوان وجود داشته باشد تا دندانپزشک دیدی مستقیم داشته باشد. جراحی flapless تنها در مواردی که میزان استخوان کافی باشد، با استفاده از surgical guide که به کمک رادیوگرافی CBCT استخوان ساخته شده، امکان‌پذیر است و جراحی ایمپلنت بدون خونریزی و بدون درد نامیده می‌شود.

ایمپلنت دندان بدون جراحی برای کسانی مناسب است که ارتفاع و عرض استخوانشان بسیار کم است، افرادی که به روکش فوری دارند و یا کسانی که ترس از جراحی دارند.

نوشتهٔ پیشین
ایمپلنت کره ای
نوشتهٔ بعدی
ایمپلنت دیجیتال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مقالات جدید

فهرست
Call Now Buttonتماس برای دریافت اطلاعات