اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت

اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت

کامپوزیت یک ماده سفید رنگ دندانپزشکی می باشد که مورد استفاده در دندان های قدامی می باشد. این ماده بیشتر جنبه زیبایی دارد و دارای استحکام و دوام بالایی نیز می باشد. در فرایند چند مرحله ای اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت ، این ماده سفید رنگ نقش بالایی دارد و توانایی درمان دندان های پوسیده، ترک برداشته و … را به خوبی دارد.

اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت برای پرکردن دندان های پوسیده

مهمترین استفاده کامپوزیت برای پرکردن دندانها می باشد. زمانی که دندان های بیمار دچار پوسیدگی می شوند ابتدا می بایست بررسی شود که عمق پوسیدگی چقدر است. بعد از این مرحله دندان تخلیه می شود و پس از آن نوبت عصب کشی دندان می باشد. پس از عصب کشی دندان نوبت به پر کردن دندان می باشد. دندان کاملا تخلیه و فضای مناسبی برای قرار دادن ماده کامپوزیتی ایجاد می شود.

اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت  برای ترمیم دندانهای لب پر شده

زمانی که مقدار کمی از دندانها لب پر شده یا شکسته شده باشد، ترمیم آن می تواند از طریق ماده کامپوزیتی صورت بگیرد. گاهی روکش کردن دندان با تراش بیش از حد مینای دندان همراه است که به دندان آسیب جدی وارد می کند. در این صورت دندانپزشک با استفاده از ماده همرنگ دندان به راحتی جاهای آسیب دیده دندان را پر می کند. همچنین در صورتی که دندان ترک برداشته باشد، این عارضه می تواند از طریق ماده کامپوزیتی درمان شود.

نوشتهٔ پیشین
قیمت ونیر کامپوزیت و سرامیکی
نوشتهٔ بعدی
لبخند هالیوودی چیست ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مقالات جدید

فهرست
Call Now Buttonتماس برای دریافت اطلاعات